Fabula
Fabula
kr 33 805,00 inkl. mva.
Fabula er en eksklusiv benkeventilator som gir deg nye muligheter på kjøkkenet. Den elektroniske hev-/senkfunksjonen gjør at ventilatoren skjules i kjøkkenøya når du ikke lager mat.
Beskrivelse
Fabula benkeventilator leveres i 88 cm bredde, og kan leveres med enten sort eller hvitt glass.
Fabula har en rengjøringsindikator som varsler når fettfilteret bør rengjøres.
Hev/senk benkeventilator m/ledlys for god plassutnyttelse, også når benkeventilatoren ikke er i bruk.
Motoren er flyttbar og kan plasseres på frem-/bakside.
For normalventilasjon eller resirkulasjon.
Spesifikasjoner
| Bredde | 90 cm |
|---|---|
| Ventilasjonstype | Normalventilasjon (N), Resirkulasjon (R) |
| Metall/Farge | Hvitt glass, Sort glass |
| Energiklasse | A |
| Kapasitet | 230/420/500/600 (B 750) |
| Lydnivå | 39/55/61/66 (B 70) |
| Belysning | LED |
| Dimensjon uttak | 150 mm |
| Installasjonspakke | Installasjonspakke 2 160 mm |
| POT-signal | Nei |
Symbolforklaringer
Produktinformasjon
Denne ventilatoren leveres uten komfyrvakt som standard.
Vi anbefaler derimot å legge til komfyrvakt for å sikre at du har kjøkkenets kanskje beste brannforebyggende tiltak.
Alle boliger bygget etter 2010 må følge kravet om komfyrvakt. Dette gjelder spesielt boliger som har fått utført endringer på elektrisk anlegg tilknyttet kjøkkenet eller matlagingssonen.
Kjøper du Fabula for resirkulasjon må kullfilter kjøpes i tillegg (art. nr. 9239). Dette tilbehøret kan legges til ved utsjekk.
Oppgi alltid ventilasjonstype ved bestilling.
